MLADŠÍ ŽÁCI V LITOVLI TŘETÍ

V sobotu 18.2. jsme byli pozváni na turnaj do Litovle, kde jsme se postupně utkali s týmy Sokola Sokolnice, Litovle a Krmelína

 1. zápas Kobylisy vs. Sokol Sokolnice 17:21
  Utkání se Sokolnicí nás zajímalo již před turnajem, protože jsme věděli o síle sokola v ročníku 2011, kde již před 2 lety vyhráli turnaj ve Slovinsku nebo byli ve finále PHC.
  Soupeř nás překvapil zatažnější obranou než na kterou jsme z pražské soutěže zvyklí a také záběhy, se kterými jsme si dlouho nebyli schopni poradit.
  Skvělá zkušenost, která celý tým posune. Věřím, že kvalitou kluci měli na lepší výsledek, bohužel jsme ze sebe nebyli schopni vymáčknout to nejlepší a soupeř zaslouženě zvítězil.
  Góly: Martin 5, Luky 4, Ondra 3, Šimon W. 2  a Viky s Tondou a Šimonem F. po 1 brance
 2. zápas Kobylisy vs Tatran Litovel 20:21
  Utkání s domácím týmem bylo vyrovnané po celý zápas. Chvíli jsme tahali za delší konec my, chvíli soupeř a bohužel pro nás to byl nakonec Tatran, který zvítězil nejtešnějším možným výsledkem 20:21. Opět náročné utkání, které nám ukázalo spoustu našich slabých míst, na kterých pracovat musíme ještě pracovat.
  Góly: Luky, Martin a Ondra 5 gólů, Šimon W. 2 góly, Lipánek, Tonda a Fanda po gólu
 3. zápas Kobylisy vs Sokol Krmelín 21:19
  I poslední utkání s papírově “nejslabším” soupeřem bylo vyrovnaný až do konce. Nakonec jsme alespoň toto utkání dotáhli do vítězného konce a mohli se tak radovat z třetího místa.
  Góly: Luky 7, Viky a Ondra 3, Šimon W. a Alex 2, Šimon F, Štěpán Kr., Martin a Fanda po gólu

Shrnutí: Celkem tři vyrovnaná utkání, ve kterých jsme dvakrát museli pogratulovat soupeři k vítězství pro nás byla skvělou zkouškou a také zdviženým prstem, že nejsme takoví mistři světa, jak si někteří možná mysleli. Všichni hráči si zahráli dostatečně, zároveň jsme vyzkoušeli i nové varianty, kdy si hráči zahráli na jiných pozicích než jsou zvyklí.
Příjemným překvapením turnaje byl Šimon F, který zvládl jak pozici křídla, tak pozici spojky a ukázal, že příští rok může být jedním z tahounů omlazeného kádru.
Celkově bychom od hráčů už chtěli více samostatnosti v orientaci a vzájemné komunikaci na hřišti. Kdy by se měli kluci zvládnout sami namotivovat, povzbudit a vzájemně si pomoci.

Závěrem chceme poděkovat Tatranu Litovel za pozvání a dobře zorganizovaný turnaj.

 

Napsat komentář