MLADŠÍ ŽÁCI VEZOU ZLATO Z KUTNÉ HORY

Po bronzových minižácích se představili v Kutné hoře i naši mladší žáci, kteří nepřipustili žádné komplikace a s přehledem si došli pro zlato!

 1. zápas Kobylisy vs. Mladá Boleslav 21:5
  Jednoznačný zápas od začátku do konce. Náš tým měl výraznou herní i silovou převahu a pohlídal si vítězství.
  Góly: Luky 6, Tonda 5, Ondra 3, Alex 3, Tom se Šimonem 2 a Viky s Jáchymem 1
 2. zápas Kobylisy vs. Náchod 15:4
  Náchod do Kutné Hory dorazil s B sestavou a tak jsme ani v tomto zápase neměli s výhrou větší problémy.
  Góly: Luky 5, Tonda, Alex a Jáchym 2 a Šimon, Tomáš, Ondra a Viky 1
 3. zápas Kobylisy vs. Kutná hora 16:9
  V rámci turnaje jsme nechávali většinu zápasů zkušenější hráče na střídačce a s Kutnou Horou jsme se poprvé začali bát o vítězství a museli jsme nasadit nejsilnější tým na závěr zápasu. Naštěstí jsme si i přes množství tyčí vítězství pohlídali a zvítězili jednoznačným výsledkem. Potřebovali bychom, aby se v takových zápasech prosazovalo více hráčů a nenechávalo zodpovědnost na zkušenějších.
  Góly: Luky 8, Ondra 5, Šimon 2, Tonda 1
 4. zápas Kobylisy vs. Kolín 16:7
  V tomto zápase jsme chtěli dostat kluky trochu pod tlak, proto jsme zamíchali sestavou a kluky, kteří mají problémy s obranou postavili proti nejlepšímu hráči turnaje. Tom i Alex viděli, že je čeká ještě spoustu práce, zároveň získali spoustu zkušeností s bráněním. Zvlášť když soupeř začal postupně otáčet utkání a tlak na ně začal růst.
  Poločas skončil 5:7 pro Kolín. V tuto chvíli jsme váhali, zda kluky ještě chvíli trápit nebo se pustíme do rychlé otočky, abychom nepřipustili zbytečné drama. Nakonec jsme se rozhodli pro agresivní obranu a co nejrychlejší otočku zápasu.
  První 3 minuty druhého poločasu jsme výhráli 6:0 a do konce zápasu jsme nedostali ani gól. Zároveň jsme se v závěru postarali o to, aby měl každý hráč alespoň jeden gól na turnaji.
  Góly: Luky 9, Ondra 3, Maty, Tonda, Alex a Štěpa 1

Závěrem: Turnaj v Kutné hoře splnil naše očekávání. Všichni hráči si zahráli, všichni si dali gól a hlavně všichni získali spoustu zkušeností, které v budoucnu využijí. Věříme, že i Štěpán v bráně brzy pochopí, že nejdůležitější zákroky jsou po chybách obránců. Nejen že to pomůže obránci, který udělal chybu, ale pomůže to celému týmu, který bude moci hrát více na riziko a bude mít jistotu, že pokud v situaci propadnou, tak jsi za nimi. Odfláknuté zákroky tě bohužel stály cenu za nejlepšího brankáře, protože všichni viděli, že máš na víc.

Závěrem gratulujeme Lukášovi s 28 góly k ceně za nejlepšího střelce turnaje.

Další turnaj nás čeká za týden v neděli, kdy jedeme na těžký turnaj do Litovle.

Napsat komentář