STARŠÍ ŽÁCI V KUTNÉ HOŘE BEZ VÝHRY

V sobotu vyrazili naši starší žáci na turnaj do Kutné hory, kde se konala kvalifikace do Žákovské ligy.
Čekali nás soupeři z Jablonce, Jičína, Kutné Hory a Šťáhlav. Oproti pražské soutěži se jednalo o soupeře, se kterými jsme i přes méně zkušeností mohli odehrát vyrovnané partie a zabojovat o první body. Bohužel kluci do turnaje vstoupili odevzdaným dojmem, jakoby sami nevěřili, že na soupeře opravdu mají. A to se samozřejmě projevilo na výsledcích.

Pochválit musím tentokrát docházku starších, kteří až na Kubu, který se neomluvil, dorazili v počtu se kterým se počítalo. Samozřejmě absence kvůli zraněním a nemocem budou vždy, ale alespoň jsme nedostali x omluvenek večer před turnajem, jak tomu bylo u této kategorie zvykem.

Dalším pozitivem je, že soupeři mimo Prahu jsou pro nás hratelní, samozřejmě, dle výsledků to zatím neodpovídá, ale až na rezervu Jičína, jsme dle znalosti našich hráčů měli na všechny 3 soupeře. Jen je potřeba trénovat v plném počtu a chodit na tréninky i zápasy pravidelně!

Čtveřice hráčů shrnula turnaj takto (text je bez úprav):

Hráč 1
Dnes 25.11 se starší žáci v Kutné Hoře probojovali 4 dalšími zápasy.
1. zápas proti Jablonci nad Nisou jsme bohužel prohráli 6:29. Podle mě jsme mohli proti Jablonci hrát více i méně vyrovnaný zápas, ovšem jsme hodně spali v obraně a v útoku jsme dělali hodně technických chyb.
2. zápas proti Jičínu jsme neměli moc šancí a prohráli jsme 42:9
3. zápas proti Kutné Hoře jsme prohráli 28:3 hlavně kvůli tomu,že jsme si pořádně nenabíhali v útoku a báli se jít do střely
4. zápas proti Šťáhlavy jsme prohráli 40:5. v tomto zápase jsme dělali hlavně chyby v útoku, což vedlo k lehkým gólům pro protihráče z trháku. Také jsme poprvé vyzkoušeli 7 hráčů v poli. To nám ze začátku vycházelo, ale po chvíli už Sokol Šťáhlavy zjistil, jak proti tomu hrát a začali znovu vyhrávat.
Z Kutné Hory sice odjíždíme poražení, ale také ze spoustu nových zkušeností.

Hráč 2

1. Zápas: Kobylisy to hned ze začátku vzdávaly. Potom co si všimli ze Jablonec nad Nisou není tak dobrý jak si myslely tak se začali konečně snažit, však výhru si neodnesli.

2. Zápas: I když to byl těží soupeř než Jablonec, tak hra vypadala mnohem lépe. Však Kobylisy opět prohrávají s Jičínem o velký rozdíl.

3. Zápas: Kutná horách nás ze začátku podcenila to nás sice k výhře nedovedlo ale byl to nejlepší zapas za poslední dobu hlavně především díky dobré obraně a dobrou bránou.

4. Zápas: Hned ze začátku jsem dostali hodně gólů po sobě především z trháku. Po poločase už Kobylisy se to snažili nějak přežít.

Hráč 3
O dnešním turnaji: skóre už nezmenime ale morálku a výkony hráčů ano. Doufám že se všichni pochlapíme a výsledky pak budou vypadat jinak. Turnaj dopadl strašně a víc se k tomu vyjadřovat nebudu. Děkuji všem trenérům že to s námi vydrželi a doufám, že příští turnaj alespoň úplně neodevzdáme.

Hráč 4

Samozřejmě nejsem spokojen s výsledkem ale podle mě nám chybí komunikace mezi sebou protože kdyby jsme komunikovali tak máme větší šanci a taky týmová spolupráce že nesmíme hrát sami za sebe a nedělat kraviny na tréninku a pak už jenom trénovat a všechno by jsme mohli vyhrát

Napsat komentář